"ДОШКІЛЬНЯТАМ ПРО НАУКУ"

Дошкілля є одним з трьох приоритетних напрямків нашої просвітницької діяльності.

«Дошкільнятам про науку» – наша власна методика, за якою ми працюємо з 2015 року. З 2017 року відкрили ще один напрямок – «ігрова медицина».

Спираючись на 4-річний досвід роботи саме з дітьми дошкільного віку, ми постійно розробляємо та удосконалюємо заняття та працюємо над новими дотичними до науки напрямками. З вересня 2019 плануємо запуск ще трьох курсів.

Задача напрямку «Дошкільнятам про науку» – логічним чином дати дітлахам можливість самостійно усвідомити, що складні речі мають логічне пояснення, які доводяться практичним чином. Також наша задача донести юним експериментаторам, що будь-яке дослідження має бути чітко виваженим та обов`язково з дозволу дорослих, аби це було безпечним.

Постійний аналіз занять та гнучкість в плануванні програм (як до так і під час навчального року), дають змогу малюкам отримувати саме ті знання, які їх цікавлять, щоб із захопленням бігти в ДумайРум.

До створення програмам, окрім методолога, ми залучаємо також психологів, фахівців у наукових напрямках, спираємось на відгуки наставників, які , власне, й проводять заняття. Ми завжди раді фідбеку батьків, які звертають увагу саме на досягнення та всебічний розвиток дитини, та надихають нас на розробку занять на актуальні теми.

Заняття для дітей 5-6 років тривають 40 хв, для 4-5 років 35 хв. На кожному занятті розглядається окрема тема, що входить в блок тем визначеної тематики.

На КОЖНОМУ уроці діти ВЛАСНОРУЧ (звичайно під наглядом наставника) проводять ЕКСППЕРИМЕНТИ !

Чекаємо зустрічі з вашими малюками та завжди готові дати відповіді на безліч запитань, які діти невпинно ставлять щохвилини!

* Наші правила, цілі та принципи клубу обов`язково стосуються всіх учасників навчального процесу від 4 до 14 років.
♥️

Детальнішу інформацію ви зможете дізнатись у наших адміністраторів, або ж послухавши розповіді наших учнів за посиланням :

Галерея

Контакти

м. Київ, вул. Регенераторна, 4в

“Академія Сучасної Освіти А+”

 

(097) 758-44-50

e-mail: domyroom@gmail.com

Ми в соціальних мережах