Наукові гуртки

для дітей віком 5-14 років

ДумайРум – простір для вашого думання!
Це науково-творчий майданчик на якому діти можуть комфортно й ефективно задовольнити свій пізнавальний інтерес на всі 100%.

Ми використовуємо власні методики, при розробленні яких, окрім науково-пізнавальних задач, ми керуємося такими принципами:

1. О, це цікаво!

Передусім має бути цікаво викладачу, бо якщо він захоплено розповідає, то й слухають його з інтересом. А якщо дитина зацікавлена, вона може зрозуміти навіть доволі складні речі.

2. Пояснення без складних термінів.

Мова науковців у перекладі для дітей стає схожою на ребус, над яким приємно поміркувати після напруженого дня.

3. Безпека. Навіть якщо дослід дуже-дуже цікавий, але не зовсім безпечний, ми надаємо перевагу його відеодемонстрації

ДумайРум – науково-пізнавальний клуб, заснований в 2013р., покликаний доповнювати сучасну шкільну освіту в комфортному для сприйняття  форматі.

Це «простір для думання», де можна поспілкуватися з цікавими особистостями, знайти друзів, запитати в наукових наставників про все, що заманеться, і разом шукати відповіді. Перший «науковий» досвід у нас отримують діти 5-14 років.

Формат клубу передбачає активну причетність кожного учня до команди дослідників.
Наші заняття цікаві тому, що вони в постійно вдосконалюючомусь процесі
У цьому є певна закономірність: ми навчаємо дітей – діти навчають та надихають нас.

Під час експериментів у клубі використовується справжнє наукове обладнання, причому діти не лише бачать його в руках у наставника, а й самі беруть активну участь в дослідах, учаться правильно користуватися всіма приладами, хімічним посудом, опановують навички роботи з тими чи іншими матеріалами, дізнаються на власному досвіді про всі особливості виконання експериментів.

При виборі матеріалів для досліджень на заняттях перевага надається тому, що оточує нас у повсякденному житті. Адже результати експериментів повинні мати для дитини практичне значення.

“Довіряй але перевіряй!” лозунг сучасних школярів. Все, що не перевірено експериментально залишається під сумнівом, тому жити приходять до нас щоб практично відчути явища навколишнього світу.

У просторі  ДумайРум кожен учень має почуватися вільно, проте ставитися з повагою до колег і розуміти специфіку командної роботи.

Галерея

Контакти

м. Київ, вул. Регенераторна, 4в

“Академія Сучасної Освіти А+”

 

(097) 758-44-50

e-mail: domyroom@gmail.com

Ми в соціальних мережах