Розроблено для хоумскулерів!

Новий експериментальний для нас напрямок.
Це правда)))

Але, зауважимо , що нічого незвичного для нас у цьому напрямку нема, тому, що це пряма діяльність наукового клубу ДумайРум, в сукупності з досвідом викладання шкільної програми та проведення окремих курсів у школах Києва.

Фахівці ДумайРум розробили курс, який не для вундеркіндів, а для усіх дітей покоління Z!

Наш досвід

 З 2014 року ДумайРум проводить практичні заняття для дітей з 1 по 6 клас.

З 2017 року викладачі ДумайРум викладали шкільну програму для учнів 5-8 класів в Гімназії А+.

Спираючись на дворічний досвід викладання шкільної програми предметів природничого циклу (хімія, фізика, біологія, екологія, географія та природознавство), аналізуючи шкільну програму з викладачами та, власне, самими учнями ,звертаючи увагу на сучасну ситуацію в наукових напрямках ми розробили цікаві форми опанування шкільного курсу, які б давали дитині відчуття не просто формального проходження курсу, а й усвідомлення важливості розуміння цих шкільних предметів.

Звертаємо увагу, що наші викладачі, це сучасні молоді науковці, які орієнтуються в науці не поверхнево. Додатково ми провели опитування учнів 12-17 років із приватних та загальноосвітніх шкіл різних районів міста Києва та з Івано-Франківська.

Що ми пропонуємо

Дітям, яким з тих чи інших причин не цікаво чи не комфортно ходити у звичайну школу та зубрити незрозумілі речі, пропонуємо спробувати методику, розроблену ДумайРум для дітей хомскулерів, які обрали заочну форму навчання або ж дистанційну.

Групові практичні заняття, які проводяться для дітей не за віком, а за рівнем орієнтування в предметі.

Що ви маєте знати

– по-перше, ми визначаємо для себе предмети природничого циклу, як одні з приоритетніших  в сучасному суспільстві, але вони не обов`язково мають бути приорітетними для кожної дитини;
– по-друге, комунікація дітей найкращим чином відбувається не під час спільного «сидіння» на уроках, а виконуючи практичні роботи в колективі.

Ми ставимо перед собою дві задачі:

1. Дати відповіді та допомогти зрозуміти шкільну програму та зацікавити  дитину для всебічної освіченості, навіть якщо та обирає для себе гуманітарний напрямок чи діяльність і іншій сфері у майбутньому.
2. Дітям, які цікавляться саме професією науковця чи є допитливими саме в наукових напрямках , ми даємо можливість більш глибоко зануритись в тему. Провести своє наукове дослідження, звісно, якщо це не суперечить правилам безпеки.

Зауважуємо, що обидві категорії дітей будуть мати можливість окрім теорії провести практичні роботи.

Діючи за принципами побудови занять у ДумайРум, на окремі теми ми запрошуємо фахівців саме у тих галузях які вивчаємо.
Для постійного проведення занять ми підбираємо найкращих спеціалістів, проводимо для них тренінги, щоб заняття були цікаві та зрозумілі і приносили користь.

Проект «ДумайHub для хоумскулерів»  для підлітків 6-9 класів.
Дітям до 5 класу пропонуємо відвідувати звичайні заняття ДумайРум, які повністю задовільнять пізнавальний інтерес, та допоможуть порозумітися на природознавстві.

В яких саме предметах ми можемо допомогти порозумітись хомскулерам:

Це інтегровані заняття з хімії, фізики, біології, екології.
Також у нас є цікавий курс “Фінансова грамотність” та “Економіка”.

Заняття починаються з 18 вересня, перші 4 тижні плануються як комунікаційно-адаптивний період.

Будуть пакети для 6, 7-9 класів.

Контакти

м. Київ, вул. Регенераторна, 4в

“Академія Сучасної Освіти А+”

 

(097) 758-44-50

e-mail: domyroom@gmail.com

Ми в соціальних мережах