Ми відкриваємо ще один курс з вересня 2016 року!

6-7-8 КЛАСИ

Ми розпочинаємо ще один курс!

У Думай Рум уже є навчальні напрями:

- "Хочу все знати" (для дошкільнят);

- "Світ навколо нас"(для 1–3 класів);

- "Реальна наука" (для 4–5 класів).

 

А тепер стартує новий курс "ПРАКТИЧНИЙ ПІДХІД" для дітей 12–14 років! Для тих, хто вже вивчає у школі фізику, хімію та біологію, але прагне доторкнутися до науки по-справжньому.

 

Освітяни кардинально переглядають навчальні програми з природничих наук, тому що саме їх розуміння сприяє розвитку технологій майбутнього.

 

Сьогодні вже всі розуміють: хоч якій справі присвячує себе людина, але щоб досягти успіху, вона мусить мислити творчо, мати гарну уяву та вміти швидко орієнтуватися в обставинах.

Саме ці навички ми стимулюємо в Думай Рум – розвиваємо інтуїцію, розуміння та відчуття процесів навколишнього світу.

 

У нашій методиці гармонійно поєднані різні природничі науки: фізика, хімія та біологія. Ціль наших занять – розвивати екологічне мислення у ставленні до себе, природи, світу.

Ми даємо можливість закріпити шкільні знання ПРАКТИЧНИМИ роботами, дослідженнями й експериментами. Справжнє лабораторне обладнання та захоплені своєю справою наставники допоможуть розібратися в наукових процесах, збагнути принцип роботи звичайних речей. У нас на заняттях можна легко знайти однодумців та навчитися формулювати й доводити власні ідеї.

 

Спробуйте! З нами цікаво!))))

 

ПАРТНЕРИ

 

 

 

 

 

 

 

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com