Привіт, Midgard School! Давай знайомитись 🙂

 

Ми - науково-пізнавальний клуб «ДумайРум», простір для думання, де збираються діти, які обожнюють експериментувати та пізнавати навколишній світ, вивчаючи науку.

 

«Думай Рум» – це більше, ніж науковий гурток для дітей. Це справжній творчий простір, де старші друзі-наставники допомагають дітям здобувати найцінніше – досвід та пізнавати світ на дотик. Вони мають справу не з віртуальним світом, що відірваний від реальності, а зі справжнім – тим, у якому ми живемо. Усі здобуті знання учні одразу перевіряють на практиці – для цього тут є справжнє наукове обладнання, безліч наочних прикладів і заповзяті викладачі, захоплені процесом дослідження не менше, ніж діти. Клуб має три основні напрями: хімія, фізика і біологія. Однак тут немає нудної теорії чи складних термінів. Тільки цікаві й безпечні досліди, кожен з яких розширює дитячий світогляд і дає вичерпні відповіді на різні запитання дітей.

 

А щоб блище познайомитись, ми запрошуємо вас на денний науковий табір «Таємниці вуглекислого газу, про які ви ще не знаєте» із циклу «Хімічні сполуки». Звучить цікаво, правда?

 

Запрошуємо до знайомства з нашим клубом, якщо ти:

- дуже хоче дізнатись, з чого все складається;

- мрієш робити власні досліди та експерименти;

Ми спробуємо все це пояснити та неодмінно проведемо цікаві практичні роботи. Усі досліди безпечні та здійснюються тільки за умови ідеальної дисципліни і під наглядом дорослих. То ж будемо навчатися охайності, взаємоваги і терпіння. Ну і, звичайно, навчатись весело 🙂

 

Коли? - 2 лютого, з 09:00 до 17:00.

Де? - Midgard School

 

Телефон: 063-434-98-16

Facebook: https://www.facebook.com/domyroom/

Instagram: https://www.instagram.com/domyroom/?hl=ru

 

ПАРТНЕРИ

 

 

 

 

 

 

 

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com