Хімія

 

 

Якщо театр починається з вішалки, то хімія – з пробірки. Звісно, речовини можна змішувати і в чашках, і в склянках, і навіть каструля врешті-решт згодиться. Однак справжній хімік-експериментатор починає саме з пробірки. Культура роботи зі спеціальним обладнанням виховує розуміння логіки й принципів проведення досліду. В експерименті важлива кожна дрібниця: чистота посуду, інтенсивність пальника, відсоток концентрації, освітленість приміщення й навіть те, з якого боку ти берешся за пробірку. Формується певний принцип мислення – уже не скакатимеш від думки до думки. Це дисциплінує. І коли маленький науковець поступово засвоює всі ці принципи, а з часом починає відчувати їх на інтуїтивному рівні, то перед ним постає необмежене поле для власних відкриттів.  

 

 

Звичайно, можна вивчати хімію за книжками. Тоді, доклавши багато зусиль, ви будете її знати. Але з пробіркою ви будете її розуміти! Пробірки, колби, холодильники, трубочки, фільтри, пальники, кислоти, луги, індикатори, дистиляти – коли ти робиш і випробовуєш усе сам, це виявляється зовсім нескладно. А цікаво та захопливо! І дитина не обов’язково має стати в майбутньому видатним хіміком – здобуті на гуртку знання й уміння згодяться їй у повсякденному житті. Адже з хімією певною мірою ми всі стикаємося щодня.

 

 

Фізика

 

 

А от фізика починається з розуміння процесів. І аж ніяк не зі складних формул! Навчишся розуміти процеси – і зможеш читати будь-які формули. Тому на заняттях учні відразу збирають електричні ланцюги. І напруга, опір, сила струму вивчаються самі собою. Спробуй-но забути закон Ома, якщо в тебе через це механізм не працюватиме!

 

 

Математика, логіка, програмування теж вплітаються в робочий процес. Адже вони обов’язкові в роботі фізиків, конструкторів і винахідників. Але ніякого зубріння! Дитина пробує, помиляється, робить висновки та запам’ятовує. І таким чином здобуває важливий життєвий досвід. Юний фізик багацько розуміє про те, як влаштований навколишній світ, і чимало вміє робити самотужки.

 

 

 Біологія

 

 

На заняттях з біології ми шукаємо відповіді на безліч запитань: і на ті, що виникають протягом дня, і на ті, які вже давненько не дають нам спокою.

 

  • Як влаштований світ навколо нас?

  • За якими законами “живе” й “неживе” існують поряд?

  • Як пов'язані екосистеми та дерева, що ростуть за нашим вікном?

  • Що таке цитологія та молекулярна біологія?

  • Які бувають різновиди бактерій і рослини?

 

На складні запитання ми відповідаємо простими дослідами. Саме це сьогодні, як і тисячу років тому, потрібно дітям, які пізнають світ. Мозку необхідна “їжа”!

 

 

 
ПАРТНЕРИ

 

 

 

 

 

 

 

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com