Знайомтеся!

"Думай Рум – простір для вашого думання :)

Наш науково-творчий майданчик. Коли ви до нас приходите – повірте, йти звідси не захочеться!

У нас діти можуть комфортно й ефективно задовольнити свій пізнавальний інтерес на всі 100%.

Ми використовуємо власні методики, при розробленні яких, окрім науково-пізнавальних задач, ми керуємося такими принципами:

 

1. О, це цікаво!

Передусім має бути цікаво викладачу, бо якщо він захоплено розповідає, то й слухають його з інтересом. А якщо дитина зацікавлена, вона може зрозуміти навіть доволі складні речі.

2. Пояснення без складних термінів.

Мова науковців у перекладі для дітей стає схожою на ребус, над яким приємно поміркувати після напруженого дня.

3. Безпека. Навіть якщо дослід дуже-дуже цікавий, але не зовсім безпечний, ми надаємо перевагу його відеодемонстрації.

 

 

У нашому науково-технічно-айтішному арсеналі є багато чудернацьких штук, які викликають неабиякий інтерес не тільки в молодших школярів, а й у тих, хто вже опанував складні теми в школі чи навчається самостійно.

 

 

Науково-пізнавальний клуб «Думай Рум» – це більше, ніж науковий гурток для дітей. Це справжній творчий простір, де старші друзі-наставники допомагають дітям здобувати найцінніше – досвід.

 

Учні наукового клубу «Думай Рум» пізнають світ на дотик. Вони мають справу не з віртуальним світом, що відірваний від реальності, а зі справжнім – тим, у якому ми живемо. Усі здобуті знання учні одразу перевіряють на практиці – для цього тут є справжнє наукове обладнання, безліч наочних прикладів і заповзяті викладачі, захоплені процесом дослідження не менше, ніж діти.

 

Науково-творчий майданчик розрахований на дітей від 6 до 12 років. Він має три основні напрями: хімія, фізика і біологія. Однак тут немає нудної теорії чи складних термінів. Тільки цікаві й безпечні досліди, кожен з яких розширює дитячий світогляд і дає вичерпні відповіді на запитання маленьких чомусиків. Дитина вчиться взаємодіяти з навколишнім світом, розуміючи як різні речі та явища впливають на неї. У клубі навчають зіставляти, думати, формулювати питання та самотужки шукати і знаходити на них відповіді.

 

Кожен маленький дослідник у «Думай Рум» не лише спостерігає та бере участь в експериментах, а й має нагоду висловити свою думку. І ці думки зазвичай неймовірно влучні!

 

  • «Головне – ходити в «Думай Рум», а не хто першим експеримент закінчить!»

  • «Коли у нас в школі почнеться хімія, вчителька буде в шоці, що я все знаю»

  • «Якщо довго й дуже сильно дихати, можна вИдихати все повітря на Землі»

  • «Рослинам стає погано, коли біля них сваряться. Треба сваритися там, де немає вазонів»

  • «Ой, ми такий експеримент цікавий проводили! Тепер я «Кока-Колу» буду «Кака-Колою» називати…»

  • «Я люблю ляльок, які не пластмасові, а з натурального матеріалу. Їх треба поважати»

  • «Коли бабуся буде мити руки милом, яке я сам зробив, їй буде чисто і радісно»

 

А ще дитячий науковий клуб «Думай Рум» – це місце, де можна знайти багато нових друзів. І однолітків, і старших досвідчених наставників, з якими нудьгувати точно не доведеться. Експериментувати разом – цікаво, весело і безпечно!
ПАРТНЕРИ

 

 

 

 

 

 

 

JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com